BLACK FRIDAY – חג הקניות הבנלאומי!

יום שישי השחור – זהו חג הקניות בינלאומי ומיוחד שיש בו הנחות מטורפות במגוון חנויות. מקור ה”חג” הוא בארצות הברית ולכן בחנויות בארץ ההנחות הגדולות לא יופיעו – והפיתרון האולטימטיבי לישראלי הוא קניות באתרי האינטרנט השונים. כדי לצלוח את חווית הקנייה בצורה האולטימטיבית יש מספר מיומנויות שכדי לרכוש לפני הקנייה הגדולה, אפרט אותן במיוחד בשבילכם בפוסט זה! 🙂

הינה מספר טיפים ואתרים שימושיים שיעשו לכם שמח בארנק:

1.רצוי לבחור מספר אתרים שיש בהם פריטים בהם אתם חפצים, להירשם לאתר דרך המייל (משמע ליצור חשבון משתמש) ולהכין את סל הקניות מראש! כדאי לעשות זאת כדי שכשיתחילו המכירות תהליך הקנייה יהיה פשוט והסכנה שהפריט שרציתם יגמר – פחותה + תהליך ההרשמה והכנסת הפרטים האישיים יהיה קצר יותר וכך תוכלו להתפנות לקניות ועיסוקים נוספים.

2.כדאי להכין רשימת קניות ותקציב מוגבל – כי כשתראו את פרסומות הענק ואלפי מחירות במחירים מצחיקים, ידרש הרבה כוח רצון כדי להפסיק את מסע הקניות ולסגור את המחשב כדי לא להתפתות ולקנות את כל הקולקציה 🙂 . כשתיהיה לכם רשימה, אתם תיהיו יותר ממוקדים וכך תוודאו שלא פיספסתם מוצרים שאתם באמת צריכים ושלא הוצאת את רוב כספיכם על מוצרים חסרי תועלת.

3.לשימחתינו הרבה חג הקניות נמשך כשבוע, לכן אני ממליצה לכם בחום לרשום במשך השנה את כל הפריטים שאתם מעונינים לקנות ולקנות בקנייה מרוכזת בשבוע זה. כמובן שיש פריטים ששווה לקנות במשך השנה אך במקרה שלפריטים יקרים ואיכותיים (בעיקר אלקטרוניקה כגון מוצרי APPLE) כדי לחכות, לעשות סקר שוק ולחסוך!

4. לחפש קופונים באינטרנט לכל חנות שבה תרצו לרכוש מוצרים, יש מגוון סוגי קופונים, משלוח חינם, אחוזי הנחה ועוד. תמיד כדאי לבדוק לפני התשלום כי תכלס – אין לכם מה להפסיד אלא רק להרוויח! חפשו בגוגל: שם החנות+ coupon או לחלופין חפשו בתיבת החיפוש של האתרים שצירפתי בתחתית הפוסט את שם החנות.

5. במידה והחנות שבה תרצו לרכוש לא שולחת את המוצר לאיזור מגורכם השתמשו בחברת משלוחים כדי לאפשר קנייה חלקה ובטוחה. למרות שהמשלוחים לרוב יקרים יחסית, לרוב הם משתלמים ברכישה מרוכזת בהתחשב במחיר ההתחלתי בחול שלרוב נמוך בהרבה מהמחיר בארץ.

6. בדיקה מוקדת של העלות הכוללת של המוצר לפני הרכישה- חשוב לזכור שהמחיר המלא כולל מכס ומע”מ שצריך לשלם על החבילה כשהיא מגיעה לארץ ( מדובר על מוצרים שהעלות שלהם היא 75$+). בדיקה מוקדמת תחסוך הוצאות מיותרות וכאב ראש ולב 🙂 בדקו את העלות ע”י שימוש באתר http://www.kneli.co.il. להסבר מפורט יותר כנסו לאתר http://fashionet-il.com/המדריך-לקניות-ברשת/tax-vat-customs

7.השתמשו באפליקציה למעקב אחרי המשלוח באינטרנט כך שתוכלו לשער מתי החבילה תגיעה אליכם, לבדוק מתי היא נשלחה ועוד. אני ממליצה על האליקציה 17TRACK.

8. אם החלטתם לקנות מוצרים מאתרים לא מוכרים ופופולרים כדי לנקוט במספר צעדים כדי לדעת שהקנייה בטוחה :

1.לשלם בPAPEL 

2. לחפש בגוגל את שם החנות + REVIW

אתרים שימושים לחג הקניות :

https://blackfriday.com

אתרי קופנים למגוון חנויות איטרנטיות- האתרים פועלים בכל ימות השנה אך בblack friday ההנחות יותר משתלמות:

 

https://www.groupon.co.il

http://shopsavvy.com

https://www.coupons.com/coupon-codes

http://shopbot.blackfriday

http://thekrazycouponlady.com

https://www.freeshipping.comחלק מהאתרים שבהם תרצו לקנות אין אפשרות למשלוח לארץ – מומלץ להשתמש בשרות אחד מהאתרים הללו כדי לשלוח את הפריטים לארץ:

http://usa.buy2.co.il/BUY2USA/US_Sales

http://idgu.co.il/איך-זה-עובד/

https://www.mustop.co.il

https://www.shipito.com/en/?countrycode=NL

Leave a Reply

error: Content is protected !
%d bloggers like this: