לא דופקות חשבון

בעולם שרודף אחרי מושג היופי, הרזון והשלמות, יש מגוון פעילים חברתיים שמרצים על התופעה, מוחים עליה ומדברים – אך יש תופעה חדשה – תופעה של פעולה ולא רק דיבורים.

נשים במידות גדולות שאוהבות אופנה, שמעלות תמונות שלהן בלבוש אופנתי – מראות לעולם בכלל ולתעשיית האופנה בפרט, שזאת לא הכמות אלא האיכות! בלי לדפוק חשבון הן משתפות את האהבה שלהן לאופנה וסטייל, הן מתגאות במידות שלהן ולא ממשיכות במרדף אחר הרזון והשלמות. כשאני מתבוננת בנשים אלו אני רואה נשים חזקות, שמראות שמושג היופי הוא מורכב וסובייקטיבי, שיופי מתבטא באיך שאתה מרגיש עם עצמך ומראה זאת כלפי חוץ ולאו דווקא באלמנטים של גוף מושלם.

כל כך הרבה אומץ דרוש כדי לחשוף את עצמך ברשת, להצטלם ולשתף את העולם בתחביבים שלך – וכמובן גם להיות חשוף לפגיעות ורוע של אנשים. כשנחשפתי לראשונה לתופעה, הבנתי שבאמת מה שחשוב זה מה שאנחנו מרגישים עם הגוף שלנו, בלי לקשר למוסכמות החברה הנוקשות.

אם מישהי מלאה ואוהבת את זה אין דבר שיעצור אותה מלהיות יפה וסטייליסטית, וכמובן אם בחורה רוצה להיות רזה יותר כדי לספק את השאיפה הפנימית שלה ולא רק כדי לעמוד בקו אחד עם סטרדנט “היופי” החברתי – שתעשה זאת – הגוף שלנו הוא בשליטתינו ואסור לנו לשנות אותו בהתאם למוסכמות החברה אם אנחנו לא מעונינים בכך.

הינה דוגמא לבלוגריות מקסימות שהאישיות השמחה והמעניינת שלהם פורצת החוצה ומתבטאת דרך הסטייל שלהן:

Ragini

Chante’ B

Rochelle

IMG_9432

Nicolette

StéphanieMARGIE

Leave a Reply

error: Content is protected !
%d bloggers like this: