אפליקציות המוסיקה שיעיפו לכם את הפוני

מוזיקה היא אחד הכלים העוצמתיים שיצרה האנושות, מוזיקה מביעה רגשות נחבאים, מרגיעה רגשות כואבים, ממריצה את קצב הדם ובקיצור – תרופה פלאית לנפש האדם. לכן אספתי עבורכם מספר אפליקציות לנייד שבעזרתן אפשר לקחת את המוזיקה למחוזות חדשים ונפלאים והכל “במרחק נגיעה” – תרתי משמע 🙂

soundcloud

לפעמים נמאס ללשמוע את אותם השירים, אותם האמנים ואנחנו מחפשים מוזיקה שונה, חדשה ולא ממוסחרת – אם התחברתם לתאור הנ”ל, האפליקציה הזו נוצרה בשבילכם – זו אפליקציה שמאגדת זמרים ולהקות עצמאיות שמפיקים מוזיקה במגוון סגנונות, תמיד כיף לחדש את הפליליסט במוזיקה חדשה ומרעננת!99MUSICתוצאת תמונה עבור ‪eco 99 app‬‏

אי פעם רציתם לשמוע מוזיקה בלי הפסקה? בלי ליצור פלייליסטים או להפעיל את נגן המוזיקה ולדלג על שירים שלא מתאימים לכם ל”מוד”? זו האפליקציה שלכם! אתם בוחרים את סגנון הפליליסט ומצב הרוח ויש לכם פליליסט מוכן של כשעה שמופיעים שמות השירים על המסך! מומלץ במיוחד לנסיעות וניקיון בשישי לפני שבת 🙂

MUSICMATCH

קרה ששכחתם את המילים של שיר אהוב ואתם באמצע קריוקי סוער עם החבר’ה? האפליקציה הזו תציל אותכם! כאשר מושמע שיר דרך נגן המוזיקה או דרך כל אפליקציה אחרת (כגון יוטיוב) האפליקציה תזהה את השיר, תאתר את המילים ותציג לכם אותם בהתאם לקצב השיר. מומלץ למי ששומע מוזיקה גם בשביל המילים והמשמעות ולא רק בשביל המנגינה.

SHAZAM

הלכתם ברחוב ושמעתם שיר שהקפיץ לכם את מצב הרוח? שמעתם שיר ברדיו ששינה את חייכם? הפעילו את האפליקציה וגלו מהו השיר! בנוסף אפשר לגלות דרך האפליקציה שירים פופולרים במיוחד ולשמור חיפושים קודמים.

גלגלצ

אוהבים מוזיקה ישראלית? רוצים להיות מעודכנים בכל אלבום חדש שיוצא? לתחנת המוזיקה הישראלית הגדולה ביותר יש אפליקציה – כך שתוכלו גם לראות את שמות השירים המתנגנים בניגוד לאפליקציית הרדיו הרגילה.

TUNEIN RADIO

אפליקצית רדיו בנלאומית שמאפשרת לכם לשמוע תחנות רדיו מרחבי העולם, תחנות מוזיקה, חדשות, תרבות ועוד. אפשר לבחור את התחנה לפי סוג המוזיקה שהיא משדרת או לפי המיקום שלה – מומלץ!

edjing

אפליקציה מגניבה לחובבי התקלוט והיצירתיים שבנינו – ניתן להעלות מוזיקה מקורית או לחלופין להשתמש במוזיקה מהמאגר העצום שיש באתר. מומלץ לשימוש בטבלט.

 

Leave a Reply

error: Content is protected !
%d bloggers like this: